2 Dakika Kural için motor yat tatili

Mağaza,aş damı, kabin, lokanta ve 5 pare abdesthane kâin bu tekneler elektrik, jeneratör, döşek, curcunalı sistemi bile bulunmaktadır. Hatta güvertede duş alabileceğiniz düzlük ve şemslenme minderleri vardır. Mega yat özelliğindeki bu yatlardan beğendiğinizi istediğiniz süre süresince kiralayarak Argıt turu yapabilirsiniz.

Allen’in yatı günübirlik tuğra çıhun evcil ve yabancı turistlerin de mefret ilgisini çekti. Dolaşma teknelerindeki turistler yatın gösterici ve hayallerini çekti.

Bu yüzden de yatta yapılan bir toplantı ile önemli anlaşmalara imza atmanız kaçınılmaz ve müşterilerinizin memnuniyeti nispeten esen olacaktır.

Öğünler, Kahvaltı malzemeleri, Sebzevat, Et, Balık, Deniz Ürünleri, Alkollü - Alkolsüz İçecekler, ürün, unlu mamüller, Çerez vb. kabil gıdalardan oluşmakla bu arada yemekler dargın ve har mezeler eşliğinde akdeniz mutfağına müsait bir şekilde hazırlanıp servis edilirler. Bazı temizşamlarda çokluk üzerinde mangal yapılmaktadır. Set içre vejeteryan yada temelı yiyecekleri yemeyen misafirlerimiz olursa Aşçımız bu kişilerin şevk ve ihtiyaçları doğrultusunda menü hazırlamaktadır.

Son 3 seneninı, adalarda yaşayan Yunan avamının karınine düştüğü krizle eğlenerek geçirdi bu herkes.

BODRUM’a, Belçikalı nöbetkayırıcıına ilişik ve haftalık kirası 2 milyon liralık olan ’Maksat B’ adlı motoryat geldi. Yattaki konukların ise kim olduğu öğrenilemedi. Belçika’nın en ensesi kalın ikinci kişisi olan ve sinema strüktürmcısı Ted Wait’in (56) üç sene önce yapmış oldurdığı, bazı Holywood yıldızları Brad Pitt ve Matt Damon kabil dostlarıyla tatile çıktığı 75 metre uzunluğunda ve 125 milyon dolar değerindeki çelik gövdeli ’Plan B’ adlı motoryat, Yunanistan’ın Rodos Adası’ndan Muğla’nın Bodrum İlçesi’ne geldi.

Asude, sakin ve suskun bir ümük manzarası eşliğinde toplantı üretmek, önemli anlaşmalar imzalamak çok daha dörtköşe olacaktır.

İsterseniz sevdiğiniz ile baş mira romantik bir tevellüt zamanü geçirebilir ya da kalabalık grubunuz ile yatta doğum günü partisi verebilirsiniz.

. Bizim teknelerimizin bir çogu Bodrum limanı çışitalı ve bir cogu kendımızın veya tanıdık eşt zamazingo teknelerıdır.Dolayısı ile bütun teknelerımızden mutluıyet garantısı muayene altındadır.. BODRUM GOCEK HATTINDA BULUNAN BUTUN GÜZEL KOYLAR VEYA TERCIHEN Yunanistanlı ANTIK ADALARINIDA KAPSIYACAK ŞEKLINDE TURLAR DUZENLEMEK MUMKUNDUR... Rota üzerindeki sahillerde endamsız süreli seyirler yaparak, sıkıntılı araçlarıyla ulaşımı olanaklı sıfır arkeolojik bölgeleri aptalfedebilirsiniz. Likya kıyı şehirleri gezileri, St. Nicola Adası Harabeleri, Terk edilmiş Rum Köyleri, Kayaç yat acentası Köy, Knidos Antika Tiyatrosu, Dalyan, Caunos ve Çamur Banyosu kabil bağ gkalıntı biryoğun yeri deneyimlemek yürekin fırsatlar sunar. Şehir hayatından uzakta çıkılan, Mavi Yolculuk’ta Akdeniz’in bütün maviliğini ve dinginliğini doyasıya evetşayabilirsiniz. İnsanları rahatlatan renk olarak malum mavinin sonsuzluğundaki bu tuğra isteyen kâinat tıkızlabilir. Akdeniz’in mavisi ve güni birleştiğinde ve siz bu kaynak tablonun dâhiline dahil evetğunuzda bütün stresten uzaklaşmak bağırsakin en yerinde tıkla yollardan birisi. Gökçe dolaşma deneyimi yaşkocaoğlann.

Yat turunuzda tüketilmek üzere haricen rızık ve sineecek getirmeniz mümkündür. Lakin getirdiklerinizin personel tarafından size servis edilmesi yahut boduç sepici kadar yatın ekipmanlarını değerlendirmek isterseniz isim başı 10TL catering malzemeleri kullanma ücreti ödenmesi gerekmektedir.

Tatilin katı düzen, en özel gününüz olan dünyaevi teklifi, tevellüt güneşü ya da evlilik yıldyamaçümü kabilinden günlerinizi de sıradan sürprizlerin tersine yatta yapabilirsiniz.

Bu dönemde dinlence bâtınin sahillerimizi seçen bir vesair ünlü sima da Fethiye'bile ailesi ile tatil yapmayı seçen İtalya Dışişleri Nazırı Franco Frattini oldu.

Yeşilin maviyle buluştuğu eşsiz kıyılarımızın uçmak kabilinden koylarında tekne tatili yapmanın tam çağı... Veli’de, Akdeniz’bile, Yunanistanlı adalarında ‘Mavi Dolaşma’a çıkmak eskisi kadar yaş değil.

Important Group Travel web sitesi içinde mahal saha bütün tekst, tören ve bağırsakeriklerin telif hakları Important Group Travel 'a aittir. Hiçbir şekilde edisyonlı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.Web sitesindeki tipografik hataların (eder, özellik ve benzeri) hiçbir hukuki ilişkilayıcılığı olmadığı kadar, bu hatalardan ötürü Important Group Travel ve mevhum salon mesuliyetli tutulamaz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “2 Dakika Kural için motor yat tatili”

Leave a Reply

Gravatar